Agata
Manosa

Akademia Makijażu w Douglas.

2012-04-02 - Agata Herbut

Na stronie Douglasa znalazłam informację o bezpłatnej Akademii Makijażu, akcja skierowana jest do wszystkich chętnych kobiet, które wypełnią ankietę i zakwalifikują się do udziału!

Aż 81% Polek twierdzi, że potrafi wykonać dobry make-up. Jednocześnie 34% z nich ma trudności z doborem podkładu. Z drugiej strony 2/3 pań deklaruje, że może zrezygnować z tuszu do rzęs, a 99% z różu – kosmetyków najprostszych w użyciu i gwarantujących natychmiastowy efekt. Takie zaskakujące wnioski płyną z najnowszego sondażu TNS OBOP dla Douglas Polska. Wizażyści i styliści są zgodni – Polki nie do końca wiedzą jak wykonać makijaż, który podkreśli atuty ich urody. Dlatego Douglas wspólnie z marką Estēe Lauder rozpoczynają ogólnopolską akcję „Zostań swoją wizażystką”(douglas.pl).Partnerem Akademii Makijażu jest marka Estēe Lauder – jedna z największych i najbardziej znanych firm kosmetycznych na świecie. Makijaż Estēe Lauder to nie tylko innowacyjne kosmetyki wysokiej jakości, ale też awangarda trendów kreowanych przez światowy autorytet, Toma Pecheux, Dyrektora ds. Makijażu.


Wyślecie swoje zgłoszenie do Akademii? Można to zrobić wypełniając formularz stronie internetowej. Najbliższe spotkania mają odbyć się:Zastanawiam się nad zapisaniem- tym bardziej, że partnerem jest EL, może któraś z Was już uczestniczyła w spotkaniu?