Agata
Manosa

Bobbi Brown, Pot Rouge for Lips and Cheeks – Powder Pink.

2012-05-03 - Agata HerbutZazwyczaj nie używam różu w kremowej formie ponieważ zawsze wydawało mi się, że jedynym efektem jaki uzyskam będzie nieregularna plama, do tego podwójna bo na obydwu polikach. Produkt marki Bobbi Brown (Pot Rouge for Lips and Cheeks – odcień Powder Pink.) to specyfik, który możemy stosować jako róż oraz pomadkę – zamknięty jest w plastikowych pudełeczku koloru czarnego. Dzięki przezroczystej górze opakowania możemy bez otwierania sprawdzić kolor. Wydaję się być intensywny, ale ja stosuję go z umiarem i na twarzy wygląda bardzo naturalnie – na ustach także. Oczywiście kolor możemy stopniować aż do momentu uzyskania efektu matrioszki, który przyznam się czasami bardzo lubię! Jeszcze będąc na studiach często go nadużywałam…
konsystencja jest zbita i najlepszym sposobem aplikacji będą palce – gdy zdarzy mi się za dużo nałożyć na policzki, blenduję go pędzlem kabuki z Lily Lolo – uwielbiam!.Kilka dni temu pokazywałam Wam makijaż, w którym używałam właśnie produktu Bobbi Brown – na policzki jak i na usta. Zdjęcia możecie zobaczyć tutaj, a efekt jest bardzo naturalny.


Kosmetyki Bobbi Brown możecie kupić w sieci perfumerii Douglas (również poprzez internet), nie polecam zakupów na Allegro z prostej przyczyny – często możecie słono zapłacić za podróbkę.