Agata
Manosa

Make Up For Ever, AquaShadow w odcieniu N°4E – kredka idealna!

2012-05-18 - Agata HerbutDzisiaj przedstawię Wam kredkę do zadań specjalnych – jest to właściwie cień do powiek w formie ołówka, ale można nim również wykonywać kreski. Wodoodporny, o kremowej konsystencji. Posiada formułę, która jest odporna na wodę, pot i łzy. Dodatkowo nie roluję się i nie zbiera w załamaniach powiek – o jakimkolwiek roztarciu nie ma mowy. Jest to pierwsza kredka z MUFE jaką posiadam i uwierzcie mi, że nie spodziewałam się takiej trwałości! Jeszcze nigdy nie miałam kosmetyku, który właściwie w żaden sposób nie reaguje na wodę – po zrobieniu swatchy na ręku chciałam zmyć kreskę wodą z mydłem – musiałam trzeć naprawdę mocno i intensywnie, a ona…nadal była na swoim miejscu! Jest wprost nie do zdarcia! Na powiece zastyga szybko więc jeśli chciałybyście dokonać jakiejś poprawki należy wykonać to sprawnie.

Mój odcień to N°4E – stalowa szarość – kredkę mogłam wykonać dość grubą kreskę bez problemu. Kolor jest intensywny i pasuje do wszystkiego. Nie muszę podkreślać, że kreska przetrwała cały dzień – zmyłam ją płynem do demakijażu wodoodpornego z Sephory, musiałam poświęcić chwilę, aby pozbyć jej się całkowicie. Kredka kosztuje 99 złotych, mam świadomość, że jest to dość dużo – jednak za taką trwałość i intensywność przez cały dzień myślę, że warto zainwestować. Kredka jest wydajna, ponieważ nie muszę nią wykonywać żadnych poprawek.Kolory, które są dostępne w serii AquaShadow możecie zobaczyć poniżej ( z gamy AquaShadow Sephora oferuje 11 kolorów , bez zieleni. 12 kolorów znajduje sie w dystrybucji profesjonalnej – szczegóły pod zdjęciem).

Gruba kredka kosztuje 99 zł/ 4 gr. Dostępna jest w sieci Sephora oraz bezpośrednio u dystrybutora Make Up Fo Ever – jeśli jesteście wizażystkami / stylistkami możecie liczyć na rabat na kosmetyki MUFE, jeśli chciałabyście uzyskać informacje na ten temat możecie zadzwonić pod numer +48 22 622 4045.