Agata
Manosa

Wizyta w Brow Barze marki Benefit czyli mam brwi idealne!

2012-05-04 - Agata HerbutOd bardzo dawna chciałam odwiedzić Brow Bar marki Benefit – specjalne miejsce, gdzie w ciągu kilkunastu minut dzięki talentowi i doświadczeniu Konsultantki nasze brwi staną się naprawdę piękne. Przede wszystkim chodzi o dobranie kształtu brwi do naszej twarzy, ja od zawsze miałam jedną brew wyżej od drugiej, co mogłyście zaobserwować na zdjęciach, które wcześniej umieszczałam.

Odwiedziłam Brow Bar, który zlokalizowany jest w Sephorze w warszawskich Złotych Tarasach. Przyszłam parę minut przed czasem, a Konsultantki Sephory zajęły się mną przez ten czas troskliwie – były naprawdę bardzo miłe! Moimi brwiami, które zapuszczałam przez trzy miesiące miała zająć się Kasia Bogdańska – w sieci krążą o niej legendy – jest najlepszą profesjonalistką i potrafi wyczarować przepiękny łuk. Czy to prawda? Oczywiście, że tak! Byłam pewna, że mój zabieg będzie trwał kilka minut: rozgrzanie wosku, przyklejenie i zerwanie stripsa, koniec. Byłam bardzo zaskoczona, gdy Kasia wręczyła mi formularz, w którym pytano o uczulenia, przyjmowanie leków, choroby – dla mnie to ogromnie profesjonalne podejście! Po podpisaniu formularza, zmyła mój makijaż oraz pokazała mi jakie brwi będą odpowiednie dla mojego kształtu twarzy, ponadto przekazała mi dużo cennych wskazówek: pokazała w których miejscach powinnam je regulować, jak o nie dbać i nadawać im pożądany wygląd. Pierwszy raz w życiu zdecydowałam się na hennę brwi – zawsze bałam się, że w nowym kolorze będą wyglądały na przerysowane, komiksowe. Nic takiego się nie stało – Kasia zabezpieczyła skórę wokół brwi wazeliną – zrobiła to po to, aby henna się nie rozmazała i nie zabarwiła skóry. Po trzech minutach zmyła ją i moim oczom ukazały się brwi rodem ze zdjęcia reklamowego! Woskowanie nie było bolesne, myślę, że to przede wszystkim dzięki zdecydowanym ruchom jakie Kasia wykonywała oraz przemiłej rozmowie, która zajmowała moje myśli! Lekkie pieczenie spowodowane zabiegiem zostało zminimalizowane za pomocą chłodzącego żelu, który świetnie spełnił swoje zadanie. Moje brwi zostały delikatnie przycięte nożyczkami, uczesane i potraktowane kredką Instant brow pencil w kolorze Medium, miejsce pod brwiami rozświetlone kredką High Brow, a okolice oczu skorektorowane Boi-ingiem.W Sephorze spędziłam około pół godziny, wyszłam z niej z przepięknymi brwiami – jestem przekonana, że mają najładniejszy kształt, dzięki czemu moja twarz wygląda inaczej, lepiej, atrakcyjniej. Kasia zrobiła coś fantastycznego i jeśli będziecie miały ochotę na naprawdę profesjonalny zabieg regulacji – koniecznie umówcie się do niej! (Sephora, Złote Tarasy).
Koszt regulacji woskiem lub pęsetą to 65 złotych (obecnie trwa promocja, za usługę zapłacimy 49 złotych) – wiele z Was uważa, że jest to cena zaporowa. Owszem, jest to dużo tym bardziej, że w zwykłych salonach regulacja kosztuje 10 – 15 złotych. Uważam jednak, że warto wydać troszkę więcej i być tak zadowoloną jak ja. Nigdy wcześniej nikt tak profesjonalnie nie zajął się moimi brwiami, dzięki Kasi zyskały świetny kształt, a ja codziennie rano patrzę w lustro i jestem naprawdę pod wrażeniem. Tomek także jest pod wrażaniem. Dlaczego? Ponieważ jak już wspominałam od zawsze miałam nierówne brwi, a po zabiegu one są symetryczne! Nie wiem jak Kasia to zrobiła, w jaki sposób udało jej się sprawić, że wyglądają tak samo? Ani ja ani żadna kosmetyczka przez kilkanaście lat nie potrafiła tego zrobić. Raz na jakiś czas Tomek patrzy na mnie i z niedowierzaniem mówi: „Co ona (Kasia) zrobiła z Twoimi brwiami, że są w końcu równe?”. Nie wiem, ale musiała coś wyczarować!:) Na zdjęciu poniżej (po lewej stronie) możecie poznać Kasię – specjalistkę od brwi, po prawej stronie efekt (bez kredki).

I duże zbliżenie (niestety po kilku nieudanych regulacjach moje brwi nadal mają gdzieniegdzie „dziurki”, ale mam nadzieję, że z biegiem czasu i one w końcu znikną) oraz ekspozycja produktów niezbędnych do wyczarowania pięknych brwi:


Podekscytowana swoimi nowymi brwiami kupiłam przy okazji Instant brow pencil w kolorze Medium czyli kredkę do brwi z grzebyczkiem. Produkt zawiera wosk dzięki czemu również pielęgnuje i odżywia – za jakiś czas stworzę recenzję mojego nowego nabytku! Mam jeszcze ochotę na rozświetlającą High Brow i Ooh La Lift – w ogóle przyglądając się produktom Benefitu przez kilkanaście minut nabrałam na kilka z nich wielkiej ochoty!Pamiętajcie, że w Brow Barach czeka na nas urodzinowa promocja – umawiając się na zabieg regulacji w dniu swoich urodzin nie zapłacimy ani grosza!
Dziękuję Pani Kierowniczce Sephory w Złotych Tarasach za umożliwienie wykonania zdjęć, Kasi za moje zadowolenie i profesjonalizm, Magdzie za wszelką pomoc – dziękuję!