Agata
Manosa

Ikarov – Olejek wyszczuplający prosto z Bułgarii.

2012-06-26 - Agata Herbut
Ikarov Ltd. to firma bułgarska, która od 20 lat zaopatruje rynek w olejki o unikalnym skladzie i wysokiej jakości – doceniane są przez terapeutów, masażystów i kosmetyczki. Olejki firmy Ikarov są produktami w pełni naturalnymi, pozyskiwanymi z orzechów, nasion i owoców. W procesie produkcyjnym stosowana jest metoda tzw. „zimnotłoczenia”, a następnie oczyszczania uzyskanych w ten sposób olejków przy użyciu niskich temperatur. Dzięki takiej technologii w ręce konsumenta trafiają produkty pełnowartościowe pod względem walorów odżywczych, pielęgnacyjnych i regenerujących.
Kartonik, niebieska, plastikowa buteleczka, dziwne napisy, ziołowy zapach – opis średnio zachęcający, ale zawartość jak najbardziej godna polecenia. Olejek bułgarskiej marki kupiłam z przymrużeniem oka – nie spodziewam się ani cudów ani zgubienia kilkudziesięciu centymetrów w obwodzie ponieważ jak zapewne każda z nas wie (lub wie, ale nie dopuszcza do siebie tej złowrogiej myśli), aby schudnąć trzeba także ćwiczyć i mniej jeść albo głodzić się i mdleć. W chwili obecnej nie ćwiczę, ale staram się mniej jeść – a olejek jest dla mnie wspomagaczem, który sprawia, że mam piękną, gładką i jędrniejszą skórę – widać to po kilku masażach. A co pisze producent?

„Przy połączeniu masażu z innymi metodami odchudzania – pierwsze widoczne efekty powinny się pojawić po 7-10 dniach. Otyłość jest problemem bardzo indywidualnym i każdy organizm potrzebuje innego czasu na zaakceptowanie nowego stylu życia i pielęgnacji. Niezbędnym elementem procesu odchudzania jest systematyczność i przestrzeganie wyznaczonych reguł.”

Wiecie, że przekonuje mnie to? Znalazłam chyba pierwszy produkt tego typu, któremu wierzę – może dlatego, że ma super naturalny skład, a firma nie wydaje milionów na reklamę? Nie wiem, ale zamierzam zaprzyjaźnić się z nim na dłużej.


Olejek jest produktem w pełni naturalnym więc należy go zużyć maksymalnie do 3 miesięcy od dnia otwarcia butelki. – ja mam wersję 125 ml i myślę, że wystarczy na może miesiąc codziennego stosowania. Zamierzam zaopatrzyć się w butlę pół litrową i zapisać się na ćwiczenia – za jakiś czas więc podzielę się z Wami swoimi spostrzeżeniami po kilku tygodniach diety, ćwiczeń i masaży.Jestem bardzo ciekawa czy masujecie swoje ciało? A może macie jakieś doświadczenia z marką Ikarov?
Olejek Wyszczuplający (w ofercie jest jeszcze kilkanaście innych jak np. antycellulitowy) o pojemności 125 ml kupiłam za 25 zł nigdzie indziej jak w mojej ukochanej Bańce Mydlanej! Pojemność 500 ml kosztuje 83 złote, co wydaje się dużo bardziej atrakcyjne – ja zdecydowałam się na mniejszą pojemność z prostej przyczyny: nie chciałam wydać 83 zł i nie używać, a teraz żałuję! (i wiem, że jak pójdę po wielką butlę to usłyszę: „a nie mówiłam”:))