Agata
Manosa

OPI, Expert Touch – zmywacz do paznokci.

2012-06-01 - Agata Herbut

Postanowiłam pokazać Wam ten produkt ponieważ jest naprawdę dobry – w swoim życiu miałam dziesiątki różnych zmywaczy do paznokci i żaden nie był tak trafiony jak Expert Touch marki Opi. Producent twierdzi, że jest bardziej wydajny niż tradycyjny zmywacz do paznokci, szybko usuwa lakiery w ciemnych odcieniach, nie przesusza, a skóra i skórki wokół paznokci pozostają delikatne i miękkie.
Jest delikatny i zgadzam się, że usuwa nawet najciemniejsze odcienie lakierów, a skórki pozostają przy tym miękkie i delikatne. Po wyparowaniu zmywacz Expert Touch Lacquer Remover pozostawia wyjątkową warstwę ochronną o działaniu przeciwutleniającym i nawilżającym zawierającą nawilżający i odżywczy olejek z pestek winogron, witaminę E oraz wyciągi z aloesu i roślin morskich (Sea Kelp). Jeśli często malujecie paznokcie i zaczynają one wołać o pomoc, spróbujcie zmywacza OPI. Jest naprawdę dobry – czyhajcie na wyprzedaże i promocje ponieważ aktualna cena w sklepie internetowym OPI (38 zł) jest troszkę zaporowa.


W sklepie internetowym kosztuje 38 zł/120 ml. Ja kupiłam swoją buteleczkę w Dzień Darmowej Dostawy (nie zapłaciłam więc żadnych kosztów przesyłki) za ok. 8 zł.