Agata
Manosa

Co można kupić za 1, 29 zł i być szczęśliwą?

2012-07-25 - Agata Herbut


Najmniejsza kwota jaką zapłaciłam za lakier do paznokci – 1,29 zł, a właściwie chyba to najmniejsza kwota jaką kiedykolwiek wydałam w drogerii. Nie żartuję, w Rossmannie natrafiłam wczoraj na wyprzedaż kolekcji różanej marki Wibo, gdzie cena każdego produktu opiewała na 1,29 zł – ponieważ oferta była maksymalnie poprzebierana do mojego koszyka trafił tylko lakier do paznokci (oraz lekki fiolet od Miss Sporty, ale ten już był drogi wszak kosztował ponad 5 zł!:)).
Delikatny, półprzezroczysty róż ze złotym shimmerem – zaaplikowałam jedną warstwę, a nastepnie trzy – chciałam sprawdzić efekt i werdykt jest następujący: jedna warstwa – tak, więcej warst – nie. W moim przypadku i na moich dłoniach wększa ilość wygląda bardzo tandetnie – zupełnie nie moja bajka. Myślę, że lakier sprawdzi się przy frenchu oraz w chwilach, gdy mam ochotę na coś bardzo transparentnego.

Ah, zapomniałam dodać, że wibowy wynalazek pachnie różami – dla mnie nie ma to żadnego znaczenia, jestem przyzwyczajona do zapachu emalii i nie na zapach nie zwracam uwagi.
Jeśli spodobał Wam się odcień – biegnijcie do Rossmanna – być może jeszcze znajdziecie kolekcję – u mnie widziałam jeszcze tusze do rzęs i pomadki, również za 1, 29 zł.