Agata
Manosa

Cukrowy peeling do ciała, Phenome – ukochany mój!

2012-07-05 - Agata Herbut

„Niekonwencjonalny produkt peelingujący do ciała, którego istotę stanowią kryształki brązowego cukru zawieszone w organicznym kompleksie olejów roślinnych. Jego formuła wykorzystuje naturalną i skuteczną metodę usuwania zanieczyszczeń oraz martwych, zrogowaciałych komórek naskórka, z jednoczesnym pobudzeniem skóry do odnowy. Peeling odżywia i natłuszcza skórę, pozostawia ją aksamitnie gładką, miękką w dotyku. Po zabiegu na skórze pozostaje przyjemny film, który w naturalny sposób chroni ją przed utratą wilgotności.” (phenome.pl)Uwaga, zaczynam wygłaszać peany – kto nie jest gotowy, aby czytać moje uniesienia niech pominie ten fragment!


Wyobrażacie sobie zapach prawdziwej, czystej wanilii połączonej z jednoczesną słodyczą i świeżością dojrzałej pomarańczy? Jeden z najpiękniejszych aromatów na świecie w duecie z ociekającym po Waszych palcach, dłoniach sokiem pomarańczowym? Dwa światy – prawie jak ciepło – zimno, gorzko – słodko? Deeply sweet scrub marki Phenome to produkt o absolutnie wyjątkowym dla mnie zapachu wanilii i pomarańczy – pachnie intensywnie, długo, namiętnie. Seans z tym kosmetykiem to prawdziwe spa dla zmysłów – podpisuję się pod tym swoimi rękami. Jestem zakochana, zauroczona i po wieki mu oddana.

Ciężki słoik, zamknięty w brązowym kartoniku. Wyczuwalne kryształki brązowego cukru zatopione w olejach – nieziemski zapach przywołujący dzieciństwo. Żal mi go używać, po prostu. Boję się, że szybko się skończy, a we Wrocławiu salonu marki Phenome jeszcze nie ma. Używam w minimalnej ilości do peelingowania dłoni i w wyjątkowych okolicznościach do całego ciała. Często otwieram słoik i wącham, wdycham, rozkoszuję się. Uwielbiam bez dwóch zdań.

Cukrowy peeling do ciała w cenie regularnej kosztuje 130 zł/200 ml. Można go kupić na stronie internetowej Phenome lub w salonach marki (Łódź, Warszawa, Poznań).