Agata
Manosa

Kerastase, Cristalliste – Płynne Światło – serum do włosów.

2012-07-28 - Agata HerbutCristalliste czyli Płynne Świato marki Kerastase to lekkie serum nadające krystaliczny blask włosom, które będą wyglądały na zadbane, zdrowe, wygładzone.


Jak używać? Należy nanieść na wilgotne włosy osuszone ręcznikiem jako odżywkę bez spłukiwania lub na suche w celu podkreślenia efektu krystalicznego blasku. Ja zwykle wybieram pierwszą wersję – po umyciu włosów, nakładam kropelkę serum (jest bardzo wydajne!), rozprowadzam na całej długości włosów i po chwili rozczesuję. Włosy stają się miękkie, gładkie, bardzo błyszczące, nie elektryzują się, nie puszą, ślicznie pachną. Wiem, że część z Was ma zastrzeżenia co do składów produktów przeznaczonych do włosów – stosujecie olejowanie i inne naturalne metody – ja próbowałam i jest to zupełnie nie dla mnie. Sekretem serii Cristalliste są nie tylko składniki oczyszczające oraz pielęgnacyjne, ale przede wszystkim aloes – naturalny składnik nawilżający, stosowany, aby spotęgować blask włosów. Serum ma treściwą konsystencję, dlatego też, aby pokryć nim całe włosy (ja mam za ramiona) wystarczy naprawdę niewielka ilość. Bardzo ważny jest fakt, że nie obciąża włosów, a w związku z tym nie przetłuszczają się szybciej. Jestem bardzo zadowolona z tego produktu, stosuję go po każdym myciu włosów i ubyło go naprawdę niewiele – na zdjęciach możecie zauważyć ubytek, po około miesiącu stosowania.
Produkty z serii Płynne Światło dostępne są w autoryzowanych salonach fryzjerskich. Opakowanie 50 ml (wystarczy na bardzo długo) kosztuje ok. 80 – 100 zł.