Agata
Manosa

Mój zawód czyli Wibo, Trends Nude w odcieniu brudnego różu (350).

2012-07-11 - Agata Herbut

Poszukiwałam lakieru w odcieniu jasnego, brudnego różu – także Was kilka dni temu prosiłam o pomoc (dziękuję!), a przy okazji rosmannowych zakupów wypatrzyłam kolor, który mógłby spełnić moje oczekiwania – mógłby, ale tego nie zrobił.
Mimo, że kolor wydaje się całkiem w porządku i chętnie gościłabym go na moich paznokciach od czasu do czasu to jednak dzięki absurdalnej trwałości doprowadził mnie do granicy tolerancji. Znalazłam podkład, który sprawia, że praktycznie wszystkie emalie na moich paznokciach trwają po kilka dni – bez wyjątku (Eveline, 8 w 1). Zdarzył się jednak cud i mimo wysmarowania płytki specyfikiem Eveline, lakier Wibo wytrzymał … kilka godzin! Jest to naprawdę jeden z niewielu tego typu produktów, który odznaczył się w moim przypadku tak minimalną trwałością – nie miałam nawet ochoty zrobić zdjęć odprysków, zmyłam go szybko i rzuciłam w kąt. Wielka szkoda, ponieważ na paznokciach wygląda całkiem przyjemnie prawda?
Jakie są Wasze doświadczenia z lakierami do paznokci Trends Nude marki Wibo? Miałam kilka od Wibo i żaden nie był tak nietrwały jak niedawno kupiony brudny róż.