Agata
Manosa

Wielki błękit – Make Up For Ever, Aqua Cream 21.

2012-07-04 - Agata HerbutKilka tygodni temu pokazywałam Wam Aqua Cream w kolorze soczystej żółci – dzisiaj chciałabym pochwalić się turkusem. Kolor 21 wyróżnia się intensywnością – jest przepięknie turkusowy, doskonale sprawdza się w roli letniego eyelinera. Specyfik marki Make Up For Ever jest stworzony do wszystkiego – może nam służyc jako cień, eyeliner, pomadka, róż – co tylko sobie wymarzycie. Zdaję sobie sprawę, że odcień ten w przypadku ust czy policzków jest dedykowany raczej przy sesjach, ale w okolicach oczu – u mnie wydaje się być niezastąpiony. Tak naprawdę sama nie wiem, który bardziej mi się podoba: żółty czy turkusowy? Widziałam także brudny różowy…
Opakowanie na zdjęciu jest próbką – pełnowymiarowy kosmetyk możecie zobaczyć we wcześniejszym poście dotyczącym Aqua Cream w kolorze 24. Na zdjęciu poniżej nie mam pomalowanych rzęs dlatego też widać na nich odrobinę produktu.

Tutaj możecie zobaczyć jak Aqua Cream wygląda po ok. dziewięciu godzinach od aplikacji – zakończenie kresek sama starłam.

Kosmetyki MUFE możecie kupić w Sephorze lub jeśli jesteście wizażystakmi/makijażystkami bezpośrednio u polskiego dystrybutora.