Agata
Manosa

Lily Lolo, Doll Face – mineralny róż z efektem tafli.

2012-08-27 - Agata HerbutPozostając w temacie róży – o Doll Face marki Lily Lolo jakiś czas temu wspominałam, jednak post nie zawierał zdjęć na policzkach – naprawiam i rozszerzam wcześniejszy post. Zachwycałam się nim wielokrotnie, wiele razy pisałam także, że to jeden z moich ulubionych kosmetyków. Nic się nie zminiło, nadal tak jest. Uwielbiam go za efekt – tafla jest prześliczna i niespotykana. Niewyczuwalny, lekki, nie osypujący się i nie tworzący placków – dla mnie solo lub w połączeniu z innym różem – konieczny zestaw na wieczorne wyjścia.
Uroczy, intensywnie połyskujący róż do policzków w kolorze cukierkowego różu, idealny dla osób o jasnej karnacji. Doll Face nada Twojej twarzy młodzieńczego blasku. Dzięki zawartości wyraźnie błyszczących drobinek, doskonale sprawdza się w makijażu wieczorowym, jak również w roli rozświetlacza.(costasy.pl)


Doll Face jest przede wszystkim bajecznym rozświetlaczem, dopiero na drugim miejscu różem – tworzy prawdziwą taflę i gwarantuje piękny srebrzysto – różany blask. Jedna warstwa wystarczy, aby efekt był widoczny i w moim przypadku bardzo zadwolający.


Produkty marki Lily Lolo nie zawierają drażniących substancji chemicznych, nanocząsteczek, parabenów, tlenochlorku bizmutu, talku, sztucznych barwinków, syntetycznych substancji zapachowych i konserwantów. Są w stu procentach naturalne i odpowiednie dla wegetarian i vegan. 3g różu w 20ml słoiczku z sitkiem kosztuje 39,99 zł – taka ilość wystarczy na conajmniej kilkanaście miesięcy sporadycznego użytkowania.