Agata
Manosa

Jesienna pielęgnacja cery, Babor.

2012-09-15 - Agata HerbutO niemieckiej marce Babor i mojego upodobania do jej produktów pisałam Wam już kilka razy. Niedawno skusiłam się na nowe, jesienne produkty, które mają za zadanie otulić i zrewitalizować cerę. Co wybrałam?
Na dzień – Advanced Biogen – Intense Revitalizing Cream to 24-godzinny krem z wyciągiem z czystka i retinolem o intensywnym działaniu rewitalizującym i regenerującym
pobudza naturalne funkcje skóry i przyspiesza regenerację komórek
przywraca skórze młodszy wygląd i świeży koloryt. Na noc seria Vita Balance i Argan Nourishing Cream czyli również 24-godzinny krem o bogatszej konsystencji, przeznaczony do intensywnej pielęgnacji suchej skóry, wartościowy olej arganowy długotrwale regeneruje warstwę lipidową
nadaje skórze gładkość i miękkość oraz redukuje nieprzyjemne uczucie ściągnięcia
przywraca skórze delikatny i świeży wygląd. O oczy natomiast będzie dbał Revitalizing Eye Cream
z serii Sensational Eyes – krem o delikatnej konsystencji do pielęgnacji skóry wokół oczu, który zawiera kompleks substancji czynnych ze specjalnymi peptydami pozyskanymi z soi, owsa i ryżu oraz innowacyjny wyciąg z kukurydzy.

Jesteście ciekawe? Ja nie mogę doczekać się kremu z arganem – wiele dziewczyn zachwyca się działaniem tego oleju i rezultatami, które widzą w lustrze. Produkty marki Babor można kupić w niemieckim sklepie internetowym lub w salonach kosmetycznych – we Wrocławiu np. marka ma swój autoryzowany salon.