Agata
Manosa

Mam taga!

2012-09-24 - Agata Herbut

A więc było to tak: Ania przesłała mi tag, a właściwie samo go sobie odebrałam zanim ona zdążyła mnie o nim poinformować. 10 pytań i 10 odpowiedzi. Zaczynamy!1.Kosmetyki naturalne..czy te inne i dlaczego… tel mi plis:)?I naturalne i te troszkę mniej, tym pierwszym staram się być wierna od dawna i tak naprawdę wciąż mnie zaskakują – jak np. marka Tso Moriri, którą odkryłam właśnie dzięki Ani. Te drugie – z prostej przyczyny: jestem jak sroka, a do tego łasa na nowości.


2.Dlaczego blogujesz?


To wciąga! Poza tym poznajesz mnóstwo wspaniałych osób, które niejednokrotnie bezinteresownie są w stanie pomóc.3.Czy masz jakieś ukochane seriale?Aktualnie The Office, a przebrnęłęłam przez ich dziesiątki. Niestety jestem z tych osób, które praktycznie nigdy nie pamiętają: tytułu filmu, piosenki, autora książki itp więc nawet jakbym chciała podać więcej tytułów to niestety, ale ich nie pamiętam:(4.Kosmetyk bez którego żyć nie możesz.Krem do twarzy, nawilżający – marki zmienne. Nie wyobrażam sobie przynajmniej raz w ciągu dnia nie zaaplikować go na skórę.5.A co tam …przepis na jakieś pyszne danie też poproszę:)Podałabym na pesto w wersji ulepszonej, ale nie podam – tajemnica i sekret. Zapraszam jednak do mnie – osobiście spróbować!

6.Co lubisz najbardziej w swoim życiu?Właściwie to wszystko – nie mogę narzekać: jestem mamą, mam wspaniałą rodzinę, przyjaciół, zaczynam nowy etap w życiu (szkoła), spełniam swoje marzenia. Jestem szczęśliwa.7.Czy masz jakąś kolejną pasję prócz kosmetyków?Tak, niestety jest to jedzenie.8.Najpiękniejszy moment Twojego życia.Powinnam napisać: urodzenie Jagi, ale nie napiszę. Każdego dnia Ona robi coś tak niesamowitego, że dla mnie to jest prawie jak kosmos – dzisiaj np. zobaczyła, że mam siniaka na nodze i zaczęła go głaskać i mnie przytulać. Co może to przebić?!


9.Twoje marzenie, największe, najpiękniejsze, jedyne:)Nauczyć się robić to, co chciałabym w danej chwili, nie uginać się pod naporem innych.


10.Dziękuję że wzięłaś udział w zabawie:) wrzuć jakieś swoje ulubione zdjęcie:)