Agata
Manosa

Revitacell Stem Cells Hair Therapy – pomoże?

2012-09-27 - Agata HerbutMoje włosy nie mają się za dobrze. Mocno wypadają – po części jest to wina Jagody (usypia tarmosząc moje włosy), a z drugiej strony chyba trochę pory roku i stanu zdrowia. Bardzo się ucieszyłam, gdy jakiś czas temu otrzymałam od Tomka mamy w prezencie Revitacell.
„Revitacell Stem Cells Hair Therapy to przełomowa kuracja biodermokosmetyczna pobudzająca naturalne procesy regeneracyjne zachodzące w cebulkach włosów i skórze głowy, opracowana na bazie opatentowanych komórek macierzystych MIC-1. Została opracowana przez polskich naukowców w nowoczesnych laboratoriach biotechnologicznych. Zawiera innowacyjny składnik NHAC Biocervin MIC-1, który odżywia i wzmacnia cebulki włosów, ogranicza wypadanie i pobudza wzrost nowych włosów.”Kurację stosuje się bezpośrednio po umyciu na wilgotne włosy, całą zawartość ampułki należy energicznie wmasować w skórę głowy w celu poprawy wnikania składników aktywnych. Po aplikacji rozczesać włosy, pozostawiając preparat na minimum 30 minut (dla zwiększenia efektu można pozostawić na całą noc/dzień). W zależności od potrzeb stosować codziennie lub co drugi dzień. Dla optymalnej poprawy stanu skóry głowy i włosów kurację należy okresowo powtarzać.
Dziewczyny, używałyście może tej kuracji? Jestem bardzo ciekawa efektów – sprawdziła się lub chociaż poprawiła odrobinę kondycję Waszych włosów?
14 ampułek po 5 ml z aplikatorem kosztuje 170 zł.