Agata
Manosa

Lektura na niedzielę 54: Czytanki.

2012-11-04 - Agata Herbut

Leniwe niedzielne, jesienne wieczory spróbuję umilić Wam blogami, które znalazałam niedawno i uważam za bardzo interesujące i inspirujące. Dawno nie robiłam takiego spisu – pora nadrobić zaległości! Rozsiądźcie się wygodnie na kanapie, okryjcie ciepłym kocykiem, obok postawcie grzane wino czy kubek herbaty i zaczynamy!

Love-Aesthetics – tego bloga znalazł Tomek, podesłał mi linka i… przepadłam! Absolutnie fantastyczny i inspirujący – mogę go czytać i oglądać zdjęcia bez końca. To jedna ze stron na której nowych postów będę wyczekiwała codziennie!Beauty Spot – znalaziona przez inną bloggerkę (belleoleum?), a adres przywłaszczony przeze mnie i skrzętnie przechowywany. Oprócz zdjęć przepięknej dziewczyny (to jest chyba właśnie jeden z mocih ideałów piękna) znajdziemy tutoriale makijażowe – bardzo przejrzyste i pomocne. Uwielbiam, po prostu!
Dam Style – czyli moda prostu z ulic Amsterdamu. Dużo kolorów, fajne zdjęcia i ciekawi ludzie – jeśli szukasz pomysłów modowych strona może okazać się inspirująca.goldentimesnewwoman – Marta i jej drugie (a może pierwsze?) dziecko – zdjęcia codzienności, zdjęcia z podróży, zdjęcia jej projektów. Zaglądam często i czasami nawet trochę zazdroszczę! A tak, inne dziecko Marty to blog kulinarny – o którym już kiedyś Wam pisałam – pamiętacie placuszki, które specjalnie dla Was przygotowała?


Taza i jej mąż, a także dzieci czyli szczęśliwa rodzina, piękne miejsca, świetne zdjęcia, dużo radości i optymizmu. Do pooglądania i naładowania się na cały dzień dobrą energia lub do pozazdroszczenia.
Dziewczyny, znacie ciekawe blogi, które warto odwiedzić? Jeśli tak koniecznei zostawcie adres w komentarzu!
Dobrej niedzieli!