Agata
Manosa

Mineralny podkład w kompakcie – HD Dual Foundation, Eve Pearl.

2012-11-22 - Agata Herbut
Używacie kosmetyków mineralnych? U mnie zdarza się to dość często – korzystam z ich dobrodziejstw na przemian z produktami zwykłymi – bardzo cenię markę Lily Lolo, ale nigdy nie miałam do czynienia z mineralnymi podkładami kompaktowymi – aż do chwili, gdy poznałam markę Eve Pearl. Marka stworzyła linię kosmetyków kolorowych bez oleju, wody , parabenów, wazeliny, zapachu oraz nie testowanych na zwierzętach. Podkład, który dzisiaj Wam pokażę to HD Dual Foundation z Astaksantyną.


„Nadaje skórze jedwabiste wykończenie i pozwala jej oddychać. Szerokie spektrum krycia – od delikatnego do pełnego – uzależnione od wilgotności gąbki lub pędzla do podkładu. Idealnie kryje przebarwienia, zaczerwienienia, bliznowacenie i wiele innych.Uniwersalna rama kolorystyczna pozwala dopasować kolor do każdego odcienia skóry, przystosowując się do tonu skóry i zmian spowodowanych przez chemię ciała, pogodę i promieniowanie słoneczne. 2 kolory zawarte w opakowaniu można ze sobą mieszać.
HD Dual Foundation posiada nową technologię, dzięki której jest idealny dla skóry tłustej i błyszczącej. Po zastosowaniu podkładu, skóra jest mniej błyszcząca, bardziej matowa, nawet bez użycia pudru!”

Bardzo eleganckie opakowanie zawierające gąbeczkę oraz dość duże lusterko – wewnątrz kryją się dwa odcienie dzięki czemu możemy mieszać lub używać w zależności od potrzeby. Wydaje się być dość tłusty przy zetknięciu z palcami, ale na twarzy nie czuć żadnego filmu. Na twarzy wygląda bardzo naturalnie i promiennie (jedna warstwa, użyłam jaśniejszego odcienia i doskonale wtopił się). Trwa bez poprawek kilka godzin i nie tworzy efektu maski, świetnie wyrównuje koloryt i delikatnie kryje – to na pewno także kwestia ilości położonych warstw więc jeśli będzie potrzebne mi porządne – zaaplikuję warstwę więcej.

Podkład występuje w 6 gamach kolorystycznych, a jego waga to 11,77 g. Cena na stronie dystrybutora to 187 zł.