Agata
Manosa

Relacja z Wrocław Fashion Meeting

2012-11-11 - Agata Herbut

Wczoraj we Wrocławiu miało miejsce wyjątkowe wydarzenie modowe – Wrocław Fashion Meeting.
Kilkudziesięciu wystawców, artystów i projektantów zaprezentowało swoją ofertę,
całodniowy meeting mody poprowadził Conrado Moreno. Razem z Tomkiem pojawiliśmy się wieczorem na Gali Finałowej, aby zobaczyć pokazy kilku polskich projektantów.Pokaz otworzyła kolekcja wieczorowa zaprezentowana przez markę Mohito – projektanci stworzyli modny mix klasycznej elegancji zestawionej z nonszalancką atmosferą Nowego Jorku.Aneta Larysa Knap czyli Folk Design to najbardziej kolorwe wydarzenie Gali Finałowej – artystka przeplata elegancję z fenomenem góralszczyzny.
Jej dzieła zabarwione góralskim folklorem są charakterystyczne i odważne.Kreacje koktajlowe oraz eleganckie propozycje dzienne skierowane do kobiet ceniących klasykę połączoną z nowoczesnymi akcentami zaprezentowała wrocławianka Katarzyna Hubers i jej marka Le Blakk. Zdjęcia wieczorowych sukni pokazywałąm Wam już jakiś czas temu podczas relacji z C’est Moi Fashion Night.


Awangardowa część wieczoru należała do Gregora Gonsiora – artystę multidyscyplinarnego, który tworzy także sztukę uliczną, stroje teatralne, zabawki dla dorosłych czy kaski. Na zdjęciach możecie zobaczyć niebotycznie wyoskie buty, które wywołały sporo emocji.Ewa Wołk-Lewanowicz to twórczyni unikalnej i jedynej w swoim rodzaju biżuterii, swoje kolekcje kieruje do kobiet odważnych i pewnych siebie. Wczorajszy wieczór był przepełniony najnowszą kolekcją czerpiącą z bogactwa Maroka.


Kamila Gawrońska-Kasperska, która zamknęła pokaz – laureatka między innymi dwóch głównych nagród w konkursie Złota Nitka w kategorii Premiere Vision zaprezentowała swoją najnowszą kolekcję Mimesis, sezon wiosna/lato 2013. Torebki dopełniające całości zostały stworzone przez Katarzynę Biskup.
Makijaże zostały wykonane kosmetykami MAC – ciemno obrysowane oko, alabastrowa cera i burgundowa pomadka – to look, który oglądaliśmy przez połowę wydarzenia. Gregor Gonsior,
Ewa Wołk-Lewanowicz, Kamila Gawrońska-Kasperska wybrali bardziej nudeową wersję pomadki, która przepięknie komponowała się z ciemnym makijażem oka.


Jeśli macie ochotę obejrzeć więcej zdjęć z Wrocław Fahion Meeting zapraszam do galerii na Facebooku.