Agata
Manosa

Gejsza i Kleopatra czyli relacja z zajęć w Akademii Makijażu.

2012-12-05 - Agata Herbut

Obiecywałam Wam, że raz na jakiś czas będę zdawała relację z zajęć w których uczestniczyłam w mojej szkole (Akademia Makijażu Mokotowska58 w Warszawie). Nie zawsze mam ze sobą aparat, ale w tą niedzielę było inaczej – przedstawiam Wam fotorelację z zajeć z charakteryzacji, gdzie tematem przewodnim była Gejsza oraz Kelopatra.


Pierwszą charakteryzcją była Gejsza – wiedziałyście, że pierwszymi gejszami byli mężczyźni? Nasza wykładowczyni pani Marzena Górak (to ta blondynka na zdjęciach) zaprosiła azjatkę, którą ucharakteryzowała w ekspresowym tempie. Naszym zadaniem było odwzorować make up na swoich modelkach.

Po Gejszy przyszła pora na Kleopatrę i dużo śmiechu – o 10 tonów za ciemny podkład na twarzy modelki może doprowadzić całą grupę do euforii. Nigdy wcześniej nie zwracałam uwagi na makijaż Kleopatry – zawsze na pierwszym miejscu były przede wszystkim mocne brwi i kreski – Kleopatra natomiast używała także kolorów – niebieskości i zieleni na powieki. Na zdjęciach możecie zobaczyć makijaże, które wykonały dziewczyny z mojej grupy.


A niebawem czeka nas barok!