Agata
Manosa

Lektura na niedzielę 57 – Do poczytania.

2012-12-16 - Agata Herbut

Zimowy wieczór, troszkę wolnego czasu, ciepły koc lub miejscówka obok kaloryfera, grzane wino z cząstkami pomarańczy. To jest przepis na udany wieczór – dołóżę do tego kilka swoich blogowych propozycji, które mam nadzieję przypadną Wam do gustu!
The Adamant Wanderer – czytam, oglądam zdjęcia, czasami zazdroszczę Ci Twoich oczu i tego, co widzą na codzień.


Spooky Nails – dobrze znana w środowisku maniaczek lakierowych i nie tylko – również z powodu słowotoku:). Szukasz swatchy emalii? Zajrzyj do Gosi, w końcu ma tylko ponad kilkaset lakierów do paznokci i wie o nich praktycznie wszystko.The Cherry Blossom Girl – obawiam się, że już o niej wspominałam, ale wybaczcie – tak lubię zaglądać i podziwiać klimat w jakim prowadzi swoją stronę, że na mojej liście znajdzie się po raz kolejny.


ÓsmeSmaki – „W którymś momencie podjęłyśmy męską decyzję, że z naszego gotowania blog długo się nie utrzyma, ale za to z niekłamaną przyjemnością poopowiadamy Wam co nowego pojawiło się na mieście i co warto gdzie zamówić. Gdzie kupić najlepszą polędwicę albo dostać świeże ryby. W jakich godzinach otwarte są bazary i u kogo pod halą Mirowską można kupić świeże zioła.
Przetestujemy wszystkie warszawskie miejsca nie zostawiając żadnego bez naszego komentarza.” Starzy i nowi restauratorzy one nadchodzą! – a ja podglądam i dostając ślinotoku przy okazji dowiaduję się gdzie w stolicy czekają na mnie i mój brzuszek dobre miejsca.Tradycyjnie, podpowiadajcie i zostawiajcie w komentarzach miejsca, które Wy lubicie odwiedzać!