Agata
Manosa

Zao Cosmetics, Terrakota w odcieniu Złoconej Miedzi.

2012-12-21 - Agata Herbut

Terrakotta mineralna to prawdziwy puder brązujący wypiekany w piecu – jest idealny, aby stworzyć opaleniznę przez cały rok. Oferta marki Zao, która pierwszy raz zagościła w mojej kosmetyczce jest bogata i bardzo przyciągająca wzrok…
Opakowanie pudru to połączenie rzemiosła z nowoczesnością – wykonane jest lakierowanego bambusa – zamyka się na małe magnesiki i prezentuje się niesamowicie! Ślicznie, delikatnie pachnie, nie zawiera talku i jest złotkiem – więc ja przepadłam.
Mój odcień to 341 Złocona miedź choć ja widzę w nim więcej mlecznej czekolady, mimo wszystko jest zjawiskowy! Uwielbiam go od pierwszego użycia i mam ochotę na więcej Zao!Włoska marka postawiła na innowacyjność produktów, którą zawdzięcza również nowoczesnym składnikom roślinnym, takim jak bambus. Z propozycją wymiennych wkładów, stosowanie kosmetyków jest jeszcze łatwiejsze i przyjemniejsze. Można łatwo wymienić zużyty produkt na nowy, bez ponoszenia dodatkowych kosztów związanych z opłatą za opakowania, wystarczy kupić nowy wkład.

Terrakotę można kupić w sklepie Biolender za 87 zł/ 18 gr.