Agata
Manosa

& Other Stories – młodsza siostra H&M.

2013-01-18 - Agata Herbut

Nowa marka H&M – & Other Stories od jakiegoś czasu rozpoczyna swoją kampanię promocyjną wrzucając do sieci pojedyńcze zdjęcia i filmy jednocześnie starając się, aby jak najmniej informacji ukazało się w sieci.
& Other Stories będzie droższą siostrą H&M i COS – w jej ofercie znajdzie się wyłącznie linia dla kobiet, biżuteria, torby, buty i co najważniejsze – kosmetyki! Marka ma ujrzeć światło dzienne w tym roku, na razie jednak wszystko jest owiane tajemnicą. W sieci pojawił się trailer o makijażu& Other Stories. Lisa Butler, którą możecie usłyszeć w filmie opowiada o swojej pracy wizażystki przy kampani SS13 dla & Other Stories, radości jaką ona daje i o pięknie.


Dla mnie to wszystko sprowadza się do stworzenia iluzji, że to Twoja skóra.
Nie jesteś w stanie rozróżnić gdzie się kończy, a gdzie zaczyna.
Chodzi o to, aby poprawić wygląd skóry, a nie przykryć ją,
oczywiścię są też momenty kiedy coś trzeba przykryć.

Zawsze przygotowywując makijaż zrób krok wstecz, nie stój przy samym lustrze.
Miej uwagę na wygląd całości, tak jak patrzyłabyś na ubrania,
tak jak byś patrzyła na zarys całości.
Nie skupiaj się zbytnio na każdym małym szczególe,
ponieważ szukasz impresji i lekkości i to tyle, tyle wystarczy.Przetłumaczyłam to, co mówi Lisa – przeczytałam dwa razy i mam wrażenie, że są to słowa, które przyjmuję bardzo do siebie. Dotyczy to na przykład przykrycia skóry o którym mówi – nigdy ne starałam się tego robić, nie przeszkadzają mi moje piegi, mikro zmarszczki, nie staram się stworzyć maski w której nie czuję się jak ja. Poprawiam ją, ale nie ingeruję na tyle mocno, aby nie móc poznać się w lustrze. Nie skupiam się na wszystkich szczegółach – czytam jej słowa po raz kolejny i mam wrażenie, że czytam o sobie.Jestem bardzo ciekawa Waszego zdania o tym, co mówi Lisa!