Agata
Manosa

Chanel, Jeux De Regards – mascara Le Volume de Chanel oraz kredka Stylo Yeux Waterproof.

2013-02-20 - Agata Herbut

Kolekcja Jeux De Regards, stworzona przez Petera Philipsa – Dyrektora Kreacji Makijażu marki Chanel to zaproszenie do celebrowania kobiecości z nutką indywidualizmu. W mojej kosmetyczce znalazła sie granatowa mascara Le Volume de Chanel w odcieniu Bleu oraz czarna kredka Stylo Yeux Waterproof upstrzona srebrnymi drobinkami.


Le Volume de Chanel posiada nową, opatentowaną szczoteczkę typu „Snowflakes” – połączenie rzędów dysków i formuły bi-injection, dla optymalnego wydłużenia i objętości rzęs. Każda rzęsa jest perfekcyjnie pokryta i pogrubiona tuszem. Krótkie, miękkie włoski szczoteczki wydłużają i rozdzielają rzęsy. Formuła maskary została wzbogacona w kombinację naturalnych wosków zwiększających objętość, intensyfikujących kolor i zapewniających płynną konsystencję. Szybko schnąca guma akacjowa doskonale przylega do rzęs, dla natychmiastowego efektu zwiększonej objętości.
Co możemy uzyskać dzięki nowemu tuszowi? Błyskawiczne wydłużenie i zwiększona objętość rzęs, podkreślające intensywność spojrzenia. Doskonale widoczny efekt: perfekcyjnie podkreślone spojrzenie, optycznie powiększone oczy. Ubrane w intensywne kolory rzęsy dodają spojrzeniu charakteru.Kredki Stylo Yeux Waterproof zostały stworzone dla jeszcze intensywniejszego podkreślenia spojrzenia – połyskujący Black Shimmer może stać się zarówno dziennym jak i wieczorowym produktem – wszystko zależy od sposobu aplikacji.

Kolekcja makijażu Chanel Jeux De Regards dostępna w sprzedaży od lutego 2013, dostępnych jest w niej kilka produktów na któ®e również warto zwrócić uwagę jak np. boskie cienie Illusion D’ombre.


Kredka aplikuje się bardzo wygodnie – trwa na powiekach przez około 6 – 7 godzin, tusz w świetle dziennym wygląda zjawiskowo – o ile nigdy wcześniej nie kusiły mnie kolorowe tusze do rzęs tak w tej chwili mam ochotę na więcej odcieni! Mascara wydłuża i rozdziela rzęsy, nie osypuje się i nie tworzy efektu owadzich nóżek. Kredka nie odbija się na powiekach i nie rozmazuje – kolor doskonale sprawdzi się także w wieczorowym makijażu – srebrne drobinki w sztucznym świetle mienią się pięknie.