Agata
Manosa

Dior, Nail Glow.

2013-02-21 - Agata Herbut

Która z nas nie marzy o lakierze ukazującym naturalne piękno paznokci, wzmacniającym
ich blask, bez wprowadzania koloru? Dior opracował Nail Glow – pielęgnacyjny, lśniący lakier –
wystarczy jeden ruch pędzelka, aby uzyskać efekt zbliżony do „french manicure”.Zakakujący odcień w buteleczce – mocno różowy, przezroczysty, transparentny. Doskonały pędzelek, który za jednym pociągnięciem pokrywa całą płytkę emalią, dzięki jednej aplikacji paznokcie stają się delikatnie różowe, pięknie połyskujące i wyglądające na zdrowe i zadbane. Nail Glow należy nanieść na paznokcie pozbawione innych produktów – działa odrobinę wybielająco, nadaje odcień i blask. Jestem pewna, że na długich paznokciach wyglądałby zjawiskowo, na krótkich – takich jak moje – stwarza wrażenie wypielęgnowanych dłoni.

Nail Glow wytrzymuje na paznokciach około pięciu dni (bez bazy i lakieru nawierzchniowego), co moim zdaniem jest bardzo dobrym wynikiem. Mam wrażenie, że produkt sprawdziłby się doskonale w przypadku, gdy np. nie możemy malować paznokci na kolorowe odcienie, a chciałybyśmy, aby wyglądały perfekcyjnie.
Bardzo podoba mi się efekt jaki możemy uzyskać po zastosowaniu Nail Glow – zdecydowanie różni się od lakierów wybielających dostępnych na rynku – specyfik Diora jest delikatny podczas gdy produkty, których używałam wcześniej były niemalże fioletowe, fluorescencyjne w świetle dziennym, co wyglądało nienaturalnie. Jak prezentuje się Nail Glow na długich paznokciach możecie zobaczyć tutaj.Bransoletki: Soul Beads.