Agata
Manosa

MAC Prep+ Prime BB Beauty Balm w odcieniu Light Plus.

2013-02-11 - Agata Herbut
MAC Prep+ Prime BB Beauty Balm to nowość marki MAC, która łączący zalety pielęgnującego kremu i lekkiego podkładu. Wyrównuje koloryt skóry, zmniejsza niedoskonałości, producent dodał do receptury kroplę perłowego pigmentu rozświetlającego cerę, a zawartość wysokiego filtra (SPF 35) zapewnia dobrą ochronę przed promieniami UV.
Zaletą BB niewątpliwie jest wysoka ochrona przeciwsłoneczna SPF30 (kompakt) i SPF35 (krem),porządne nawilżenie oraz dostępność jasnych odcieni – ja posiadam Light Plus. Konsystencja jest kremowa, sprawia wrażenie odrobinę ciężkiej – przy jednej warstwie krem jest lekko wyczuwalny na skórze, przy dwóch – mam wrażenie ciężkości. Ja aplikuję jedną (palcami) i jestem zadowolona – krycie jest lekkie, ale w efekcie twarz jest rozświetlona i wygląda zdrowo. Makijaż wygląda przyzwoicie przez kilka godzin, jednak jeśli bardzo ważny jest dla Ciebie nieskazitelny wygląd – w ciągu dnia będą potrzebne poprawki. Ponieważ codziennie nie wykonuję pełnego makijażu, BB jest dla mnie świetną alternatywą – ujednolica koloryt i nadaje świeżości, czuję się w nim bardzo dobrze.
Produkt jest bardzo wydajny, wystarczy kropla dla pokrycia całej twarzy – nie pozostawia smug, nie podkreśla skórek, doskonale się wtapia. Od jakiegoś czasu używam go właściwie codziennie i jestem bardzo zadowolona, a zawartość filtrów cieszy mnie dodatkowo ponieważ sama (wstyd się przyznać) często o nich zapominam.