Agata
Manosa

Art de Lautrec – czerwień z pomarańczą.

2013-03-27 - Agata Herbut

Niestety choroba Jagi przeszła na mnie – najchętniej leżałabym cały dzień pod kocem i piła ciepłą herbatę, nie mogę – młoda odzyskała siły i ma bardzo wzmożony poziom energii. Bardzo. Dzisiaj chciałam Wam pokazać lakier do paznokci, który jakiś czas temu dostałam w prezencie od Agaty (La Nina), przyznam, że nigdy wcześniej nie miałam do czynienia z tą marką, ale kolor był na tyle soczysty i poztywny, że od razu nałożyłam go na moje zmarnowane paznokcie.
Art de Lautrec jest polską marką, która znajduję się pod skrzydłami Ados – na stronie internetowej sklepu cena za jeden lakier to niecałe 8 zł. Agata mówiła mi, że wystarczy jedna warstwa do pełnego krycia i tak też jest naprawdę. Na zdjęciach mam tylko jedną warstwę, nie widzę żadnych prześwitów. Jedyny minus to fakt iż emalia jest dość gęsta i troszkę trudno w związku z tym operować pędzelkiem (długi, poręczny).


Niemniej jednak odpuszczając już gęstość lakieru – odcień bardzo mi się podoba – połączenie czerwieni z pomarańczą (numerek 433) o głebokim połysku. Na wiosnę oraz lato (tak wiem jeszcze nawet nie ma trawy ani kwiatów, a ja już o lecie) świetnie się sprawdzi!


Znacie markę Art de Lautrec? Może macie swoje ulubione kosmetyki z ich oferty?