Agata
Manosa

Ciemne niebo i złoty blask – Chanel Apparition oraz Convoitiste – Illusion d’ Ombre.

2013-03-01 - Agata Herbut

Jakiś czas temu pokazywałam Wam zapowiedź kolekcji Chanel Jeux de Regards, na moim profilu fb mogłyście zobaczyć zdjęcie makijażu oka, gdzie nie podałam nazwy cienia jednocześnie zachwycając się nim. Nadeszła pora na uchylenie rąbka tajemnicy…
Dwa odcienie – ciemne niebo i migocące złoto – Apparition oraz Convoitiste. Dwie gamy kolorystyczne kosmetyków do makijażu oczu perfekcyjnie zharmonizowane z maskarą Le Volume de Chanel. Zestaw ciepłych lub chłodnych barw, podkreślających magię spojrzenia przy każdym mrugnięciu powiek. Peter Philips, Dyrektora Kreacji Makijażu marki Chanel proponuje różnorodność konsystencji, kolorów i intensywności makijażu.Pierwsze dwa zdjęcia to Apparition, w kąciku złoto. Kolejne dwa to Convoitise solo. Obydwa aplikują się niezmiernie przyjemnie – bardzo lubię kosmetyki w formie musu – można stopniować ich intensywność lub tylko delikatnie podkreślić powiekę. Są trwałe, nie osypują się, a na zdjęciach możecie zobaczyć kolory bez uprzednio położonej bazy.
Efekt, jaki można uzyskać za pomocą cieni jest mi bardzo bliski – granat doskonale sprawdzi się w makijażu wieczorowym, złoto w dziennym – lub na odwrót – w końcu kolorem można bawić się bez końca!

Kolekcja Jeux de Regards jest dostępna od lutego w perfumeriach. Przy okazji zapytam – czy miałyście może do czynienia z czarnym kolegą z serii z tej serii? Jakie są Wasze wrażenia?