Agata
Manosa

Lentilki.

2013-03-29 - Agata Herbut

Pamiętacie lentilki? Jedno z fajniejszych wspomnień z dzieciństwa i dzielenie się kolorami? Przypomniałam sobie o nich wczoraj kiedy to do domu wrócił Tomek i przyniósł mi prezent (czasami fajnie być biedną i chorą?) – trzy kolorowe i mega optymistyczne lakiery do paznokci, które na paznokciach wyglądają własnie jak czekoladowe pastylki z dzieciństwa!Nails in Daydream (różowy), Nails in Valley (zielony) oraz Nails in Bees Knees (żółty) to propozycje marki TopShop – emalie zamknięte w prostych buteleczkach z kropkowaną zakrętką. Pędzelek jest wygodny, lakiery kryją już przy pierwszej warstwie, żółtemu jednak na wszelki wypadek podarowałabym dwie.
Czujecie wiosnę?! Na dodatek jest już słońce, robi się coraz cieplej – aż chce się żyć, wychodzić na dwór, coś zmieniać! Niesamowite jest to, że wystarczy kilka promieni słońca i dostajemy ogromego kopa energii.

Niestety jeśli chodzi o dostępność – tylko Warszawa (Złote Tarasy) lub ewentualnie zamawianie z Anglii, co przy samych lakierach nie jest zbyt opłacalne. Trwałość jest całkiem w porządku, moje wcześniejsze lakiery Topshopu wytrzymywały około trzech – czterech dni.