Agata
Manosa

I niech stanie się kolor czyli mascara Blue Note od Chanel.

2013-04-17 - Agata Herbut

L’ÉTÉ PAPILLON DE CHANEL to kolekcja makijażu Chanel na tegoroczne lato – całośc wydaje się bardzo radosna, pozytywna i tryskająca barwami. Patrząc na zdjęcie może wydawać się, że za chwilę nastąpi prawdziwa eksplozja koloru!Wczorajszy dzień był długo wyczekiwanym – słońce, świeżość, ciepło – spacer okazał się świetną okazją, aby na moje rzęsy wskoczył Blue Note czyli elektryczny niebieski. To dość duże wydarzenie, biorąc pod uwagę fakt, że ostatni raz kolorowe rzęsy miałam jakieś 15 lat temu.
Kolorowe maskary z letniej kolekcji Chanel do nakładania na końcówki rzęs, opcjonalnie na czarna maskarę lub na całą ich długość – ja zaaplikowałam na całą długość rzęs, na niczym niepomalowane włoski.

Tusz jest wodoodporny zatem żaden deszcz nie stanowi problemu, jak dla mnie – ciepły, letni może być nawet pożądany! Szczoteczka dobrze rozczesuje nawet najmniejsze rzęski, a sama mascara nie kruszy się i nie osypuje – sprawdziłam to po całym dniu! Zdecydowanie stanie się jednym z ulubionych i najczęściej używanych kosmetyków tej wiosny/lata.Wielką ochotę mam jeszcze na żółtą siostrę mojego chabrowego, wiosenno – letniego must have. Mam wrażenie, że przez tegoroczną, długą zimę moja potrzeba koloru stała się maksymalna – samo nałożenie kolorowego tuszu na rzęsy sprawia, że zaczynasz się uśmiechać i czuć pozytywnie. Jestem na tak, bardzo bardzo na tak! I proszę Chanel, aby w przyszłym roku wypuścili także fuksję!

Co myślicie o kolorowych mascarach do rzęs? Ubieracie swoje rzęsy w inne barwy niż czerń/brąz?