Agata
Manosa

Poudre Éclat Prodigieux czyli dotyk słońca od Nuxe.

2013-04-08 - Agata Herbut
Poudre Éclat Prodigieux to brązujący puder francuskiej marki Nuxe – występuje w jednym, uniwersalnym kolorze. Zawarte w nim pigmenty pochodzące ze zmielonej macicy perłowej optycznie wygładzają i rozświetlają cerę. W składzie ma także witaminę E, ceramidy i łagodzący bisabolol. Jest to produkt odpowiedni dla każdego rodzaju cery, także tej skłonnej do alergii.


Złota, elegancka puderniczka z dużym lusterkiem oraz ogromną zawartością produktu (aż 25 g!) – pudru możemy używać na twarz oraz całe ciało, biorąc pod uwagę jednak wagę – nie wiem ile czasu potrzeba, aby zobaczyć dno!

Na zdjęciach może wydawać się ceglasty – w rzeczywistości jednak nawet przy jasnej cerze wkomponowuje się bez tworzenia plam oraz przerysowanego efektu. Nakłada się bezproblemowo oraz bezproblemowo można go blendować – efekt jaki możemy uzyskać to delikatna opalenizna (cała twarz) lub podkreślenie kości policzkowych/konturowanie twarzy (zdecydowanie tą wersję preferuję). O wydajności wypowiadać się nie będę ponieważ jest to pierwszy puder o tak dużej pojemności jaki posiadam – sądzę zatem, że wystarczy mi na bardzo długi czas.


Maksymalna cena jaką widziałam w aptekach internetowych to około 100 zł, minimalna – 70 zł z groszami. Czy polecam? Tak – ponieważ z jednej strony bardzo cenię markę Nuxe, z drugiej ponieważ produkt jaki oferują jest naprawdę dobrej jakości.