Agata
Manosa

Błyszczyk Gloss d`Efner Guerlain (467).

2013-05-15 - Agata Herbut

Czym jest Gloss d’Enfer? To najnowszy błyszczyk marki Guerlain, który zapobiega utracie wody z naskórka, a przy okazji sprawia, że usta są świetliste i bardzo kształtne. Marka oferuje aż 20 odcieni pośród których znajdziemy rozmaite stopnie pokrycia i intensywności pigmentu, a także z drobinkami lub bez.
Ogromną zaletą Gloss d`Efner jest nieklejąca się konsystencja, która pokrywa usta niewyczuwalną warstwą, a dzięki bardzo wygodnemu aplikatorowi możemy dokładnie obrysować wargi nadając im piękny kształt, nie powodując wypływania produktu poza kontur. Błyszczyk trwa na ustach przez ok. trzy godziny tworząc na nich piękną taflę – mój odcień w opakowaniu wydaje się być intensywny, mocno malinowy wzbogacony o nachalne drobinki – zobaczcie na zdjęcia! Na ustach jest półprzezroczysty, podkreśla naturalną barwę ust i mieni się bardzo malutkimi, skrzącymi drobinami. Gloss d`Efner kosztuje 128 zł i jest już dostępny w perfumeriach tworząc wiosenny duet z La Laque czyli 10 nowymi odcieniami lakierów do paznokci (105 zł).

Zdjęcie wyżej przedstawia nagie usta oraz po prawej Gloss d`Efner – delikatny malinowy róż z pięknymi drobinam sprawia, że usta wyglądają apetycznie i świeżo. Pojemność 7, 5 ml wydaje się być niewielką jednak jedno zanurzenie aplikatora tworzy cały makijaż ust, biorąc to pod uwagę jestem pewna, że będzie maksymalnie wydajny.
Lubicie półprzezroczyste błysczyki do ust? Co sądzicie o odcieniu 467 Gloss d`Efner?