Agata
Manosa

Essie Nail Bar.

2013-05-08 - Agata Herbut

Edit 2: (12.04.2017)
Negatywne komentarze pod postem zostały usunięte na żądanie pełnomocnika właścicielki salonu.Edit: O ile z lokalizacji na Elektoralnej byłam super zadowolona, tak po wizycie na Mokotowskiej jestem zniesmaczona – lakier wytrwał na paznokciach jeden dzień, a płytka paznokcia została rozwarstwiona. Napisałam email w tej sprawie do właścicielki jednak bez odzewu.
Nail & Beauty BAR ma dwie lokalizacje w Warszawie (ul. Mokotowska oraz ul. Elektoralna) – minimalistyczne, zadbane, w dobrej lokalizacji, a przede wszystkim profesjonalne miejsca w których doświadczone manicurzystki zadbają o Twoje dłonie i stopy. Ty nie musisz robić nic oprócz relaksowania się (fotele do pedicure oferują możliwość masażu), picia kawy lub zielonej herbaty, ewentualnie możesz dostać oczopląsu patrząc na ilość odcieni lakierów Essie.
W Nail & Beauty BAR korzysta się z serii profesjonalnej Essie, a ogromna liczba kolorów powoduje, że decyzja o wybraniu lakieru, który chcesz nosić przez kilka dni może się przedłużać w nieskończoność – ja zmieniałam zdanie trzy razy. Zabiegi, na które się decydujecie (trafiłam na bardzo miłą panią Karolinę) są wykonywane z zachowaniem wszelkich standardów higieny – nie musicie się martwić ani stresować, ja bacznie przyglądałam się i nie zauważyłam nic, co mogłoby wzbudzić moje obawy. Moja wizyta, która trwała dwie godziny zakończyła się pięknym manicurem i pedicurem (czerwień Essie na dłoniach i zieleń na stopach!) i uwierzcie mi, że trwałość serii profesjonalnej zaskoczyła mnie bardzo pozytywnie – moje dłonie wyglądały nienagannie przez sześć dni! Nie zauważyłam ani jednego, najmniejszego odprysku, końcówki ścierały się minimalnie dopiero po czterech dniach.


Pewnie zastanawiacie się ile taka pzyjemność może kosztować? Manicure Klasyczny to koszt 50 zł, pedicure 90 zł – biorąc pod uwagę jakość usługi oraz świetne produkty (Essie Professional), które są stosowane – cena wydaje mi się bardzo przystępna.