Agata
Manosa

Make Up For Ever – relacja z otwarcia pierwszego butiku w Polsce.

2013-05-31 - Agata Herbut


Ryk silników, czerwony dywan z dodatkiem czerwonego wina (mocniejsze napitki także były), goście ze świata mody, urody, dziennikarze, wizażyści – wszystko z dodatkiem mgiełki tajemnicy. Tak wyglądało otwarcie pierwszego w Polsce butiku marki Make Up For Ever w Warszawie przy ulicy Mokotowskiej 58.

Gościem specjalnym był – współtwórca marki MUFE, prywatnie mąż Dany Sanz – Jacques Waneph, którego miałam okazję poznać osobiście i zamienić kilka słów.
Absolutnie wyjątkowe wydarzenie, długo wyczekiwane – witryna butiku przez ponad dwa tygodnie była zasłonięta, w chwili otwarcia, gdy opadł plakat oczom zebranych gości ukazała się modelka (Dominika Aurelia Falcon) ubrana w body painting, który tworzony był na naszych oczach przez Marzenę Górak i Alicję Romanowską.
Widziałyście kiedykolwiek z bliska tak piękną i misterną pracę?

Przestronne, jasne wnętrze, przeogromny wybór produktów marki – zarówno w wersji profesjonalnej jak i tej przeznaczonej dla nas, smiertelniczek. W butiku znajdziecie wszystkie produkty, które MUFE może zaoferować – warto dodać, że dostępne są także podkłady w ciemnych i bardzo ciemnych tonacjach (dziewczyny, które używają wiedzą, że zakup tego typu kolorów jest niemałym problemem w Polsce).

W butiku pracują profesjonaliści, którzy asortyment marki mają w małym palcu – możecie się radzić, dopytywać, oglądać, dotykać i bawić kolorami i przy tym być pewne, że produkt, który wybierzecie jest dobry i spełni Wasze oczekiwania.Butik mieści się przy ulicy Mokotowskiej 58, w centrum Warszawy. Zaglądać możecie codziennie od godziny 11.