Agata
Manosa

Bronze Goddess czyli wakacyjnie od Estee Lauder.

2013-06-07 - Agata Herbut
Lato według Estée Lauder ma przenieść nas do egzotycznego, karaibskiego raju, kwitnących palm i gorących piasków. Jedną z gwiazd kolekcji jest puder brązujący (Bronze Goddess Powder Bronzer) – napisałam jedną z gwiazd ponieważ cała kolekcja jest przepiękna i możemy w niej znaleźć kilka perełek.
Puder zamknięty w eleganckiej puderniczce z dużym lusterkiem zawiera wygodny w użyciu pędzel – prosta faktura kryje w sobie delikatny, kawowy odcień w którym zatopionych jest mnóstwo rozświetlających drobin( Medium o2). Doskonale sprawdzi się na całym ciele – nada subtelnego, opalonego koloryty, a dzięki zawartości mikro – złotek będzie pięknie odbijać światło.

Efekt możemy stopniować dodając kolejne muśnięcia lub poprzestać na bardzo delikatnym podkreśleniu naturalnej opalenizny. U mnie – nałożony na BB cream Clinique w odcieniu Light. Puder o pojemności 21 gr kosztuje 185 zł, dostępny w czterech wersjach kolorystycznych: Light, Medium, Medium Deep, Deep. Bronze Goddess Powder Bronzer wchodzi do stałego asortymentu marki.