Agata
Manosa

Link Love – Maj.

2013-06-25 - Agata Herbut

Jest już prawie koniec czerwca więc z lekkim opóźnieniem, ale jest! Majowy link love czyli blogowe podsumowanie miesiąca.
Do dzieła!
Zastanawiałyście się kiedyś jak wygląd pokaz mody od kuchni? U Beauty Icon możecie zobaczyć co działo się za kulisami finałowej gali Fashion Awards. Makijaż na potrzeby pokazu wykonywali najlepsi wizażyści marki M.A.C Cosmetics.
Aby prześledzić wielkie, a może małe zmiany wizerunkowe dziewczyn z Bless The Mess zajrzyjcie koniecznie do tego posta – poza tym muszę to powiedzieć głośno: Lona już niebawem będzie mamą więc wysyłajmy jej miliony pozytywnych myśli! Na Jest Pięknie możecie obejrzeć zdjęcia zjawiskowej Tildy Swinton, która moim zdaniem ma nieziemską, absolutnie cudowną urodę – tutaj w kampanii Chanel. Magazyn Creative z kolei również modowo – tym razem bardziej przystępnie bo i Marks and Spencer, niewątpliwie jednak od jakiegoś czasu moim zdaniem marka prezentuje naprawdę ciekawe kolekcje.
Olfaktoria pod koniec kwietnia zamieściła artykuł o ulubionych perfumach przedstawicielek brytyjskiej monarchii – koniecznie zajrzyjcie jeśli jesteście ciekawe czym pachnie władza:)
Nie lubicie smażyć się na słońcu, a z drugiej strony nie lubicie w lecie prezentować nóg a’la córka młynarza? Piękność Dnia sprawdziłą kilka dobrych kremów opalających, dzięki nim skóra jest złocista i muśnięta słońcem!
A może Wy dziewczyny macie dla mnie ciekawe linki, które mogłabym dodać do swoich ulubionych?