Agata
Manosa

Mój ulubieniec: Lierac Hydra Chrono+ Serum.

2013-06-28 - Agata Herbut

Niezwykły eliksir nawilżający, dzięki unikalnemu połączeniu składników
aktywnych trwale przywraca skórze odpowiedni poziom nawilżenia, chroni skórę przed przyspieszonym starzeniem
oraz natychmiast wygładza, nawilża i chroni skórę przed odwodnieniem – Lierac Hydra Chrono+ Serum. Czysta magia.

Kompleks, który zawarty jest w produkcie to wynik najnowszych badań Lierac – łączy w sobie dwa wzajemnie się uzupełniające składniki aktywne, wspierające i stymulujące funkcjonowanie obu typów kanałów wodnych skóry:


1. naturalny aminokwas: TMG (Trimetyloglicyna), zdolna kompensować niedobory akwaporyn w skórze poprzez przejęcie aktywnej dystrybucji wody w naskórku, od jego najgłębszych aż do najbardziej zewnętrznych warstw.


2. Wyciąg z konwalnika japońskiego, sprzyjający tworzeniu się obwódek zamykających,regulatorów procesu dystrybucji wody w skórze ku warstwie rogowej, a co za tym idzie wzmacniający funkcję barierową skóry.
Świeże,  przejrzyste  serum  o  konsystencji delikatnego  sorbetu  w  różanym  odcieniu.
Beztłuszczowe, ze zmysłową nutą zapachową róży, magnolii i ylang‐ylang. Rewelacyjnie apliku się na skórę i sprawia, że codzienna pielęgnacja jest zdecydowanie przyjemna! Wiecie, że mam bardzo suchą skórę, która jest dość wymagająca – stosowanie tego produkty (który podkradłam siostrze!) doskonale ją nawilżyło i poprawiło jej ogólną kondycję. Nie czuję żadnego ściągnięcia, przesuszenia, nie widzę skórek. Jeśli poszukujecie czegoś, co doskonale nawilży Waszą spragnioną skórę – serum Lierac polecam z czystym sumieniem.Jak stosujemy? Kilka kropel serum aplikujemy na skórę twarzy rano i/lub wieczorem. Możecie też dodać kilka kropli serum do fluidu, ułatwi to jego aplikację i zwiększy komfort stosowania. 

Szklany flakon z pipetą o pojemności 30 ml kosztuje ok. 140 zł. Do kupienia w aptekach.SKŁAD:
KOMPLEKS  PRZEPROGRAMOWUJĄCY  NAWILŻANIE (TMG  +  wyciąg  z  konwalnika 
japońskiego + NMF): 20% + ROZTWÓR CZYSTEGO KWASU HIALURONOWEGO: 5% + WYCIĄG 
Z HIACYNTA WODNEGO O KOMPLEKSOWYM DZIAŁANIU OCHRONNYM: 2,5%  + WYCIĄGI Z 
KWIATÓW WIŚNI JAPOŃSKIEJ:1% I RÓŻY:1%