Agata
Manosa

Nowy Brow Bar w Warszawie – relacja.

2013-06-11 - Agata Herbut

Piąty Brow Bar w Warszawie już jest! 6 czerwca w Sephorze na ulicy Marszałowskiej (Junior) odbyła się impreza rodem z lat sześćdziesiątych: śliczne benegirls tańczyły, regulowały brwi, pięknie malowały, usmiechały się, a nawet robiły watę cukrową oczywiście w kolorze różowym. Tego dnia każda z Was mogła zajrzeć do Brow Baru i oddać się w ręce profesjonalistów – naprawdę było warto!


Przy muzyce z Death Proof, w towarzystwie różowych balonów i równie różowych babeczek Kasia Bogdańska odświeżyła moje brwi (Kasię miałyście okazję poznać już jakiś czas temu, gdy opublikowałam wywiad z nią), a Łukasz wykonał pin – upowy makijaż z użyciem benefitowego, czarnego eye – linera oraz cieni z nowej kolekcji.
Ekipa Benefit zaraża uśmiechem – wszyscy bez wyjątku bardzo pozytywnie nastawieni, radośni, chętni do pomocy i odpowiadania na wszystkie pytania. Zdecydowanie także mogę Wam napisać, że brwi z którymi wychodzę z Brow Baru zawsze są świetne, przeżyłam kilka nieudanych regulacji przez co musiałam niejednokrotnie zapuszczać przez długi czas włoski. Od Kasi zawsze wychodzę bardzo zadowolona więc jeśli chciałybyście nadać nowy kształt swoim brwiom koniecznie zajrzyjcie do bene teamu!