Agata
Manosa

Przełom wśród lakierów: Lakier do Paznokci dla Skóry Wrażliwej.

2013-06-04 - Agata Herbut

Zdaję sobie sprawę, że dla wielu z Was produkt o nazwie Lakier do Paznokci dla Skóry Wrażliwej może wydawać się czymś dziwnym i właściwie niepotrzebnym. Są jednak kobiety, których ciało bardzo źle reaguje na zwykłe emalie do paznokci, do tego stopnia, że nie może ich używać w ogóle – Clinique wyszedł im na przeciw wprowadzając do oferty 12 odcieni przetestowanych alergologicznie i w 100% bezzapachowe lakierów do paznokci.
Sześć lat pracy i badań, aby A Different

Nail Enamel – Lakier do Paznokci dla Skóry Wrażliwej ujrzał światło dzienne.
Stworzony by zminimalizować wrażliwość skóry, został

przetestowany dermatologicznie, oftalmologicznie i jest odpowiedni dla osób o skórze wrażliwej i o wrażliwych oczach.

Marka Clinique przeprowadziła bardzo szeroko zakrojone badania, aby upewnić się, że A Different Nail Enamel spełnia standardy najwyższej jakości Clinique.

Rewolucyjna formuła testowana była przez miesiąc przez kobiety o wrażliwej skórze i wrażliwych oczach.Dzisiaj pokażę Wam jeden z nich – Black Honey czyli kolor – ikonę Clinique – bardzo głęboki, wielowymiarowy. Czasami przebija przez niego czereśnia, w innym świetle natomiast główną rolę gra brąz. Niezwykle elegancki i pięknie wyglądający przy każdej karnacji.
Na zdjęciu – zbliżeniu możecie zobaczyć jak wygląda po pięciu dniach noszenia – minimalnie starte końcówki żadnych odprysków. Bezprobemowo się aplikuje, nie pozostawia smug, a dwie warstwy pozwalają na perfekcyjne pokrycie i uzykanie pożądanego koloru.

Lakiery Clinique dostępne są już dostępne w perfumeriach w cenie 90 zł/13 ml.