Agata
Manosa

Ukochana gorąca czekolada. Hean, High Definition Hot Chocolate.

2013-06-14 - Agata Herbut

Cztery kolory, kosztują niecałe 13 zł, polska marka, są bardzo trwałe, nie osypują się, świetnie blendują – przedstawiam ukochany ciemny brąz z paletki High Definition (Hot Chocolate) marki Hean!
Najbardziej lubię dwa najciemniejsze kolory – każdy z nich ma inną konsystencję (ciemna czekolada jest bardziej sproszkowana, jaśniejszy brąz jest plastyczny, miękki), ale doskonale radzą sobie mieszając się. Najjaśniejszy służy mi tylko do rozjaśnienia kącika lub pod łuk brwiowy, jeden kolor jest praktycznie nieużywany. Gdybym miała stworzyć ranking ulubionych cieni to uwierzcie mi, że paletka marki Hean byłaby w pierwszej piątce.


Paletki znalazłam w sklepie internetowym Hean, w tej chwili kosztują 12,99 zł. Intensywność kolorów możecie stopniować, przy najciemniejszym cieniu dokładając kolejną warstwę uważajcie na delikatne osypywanie się, o ile przy jednej się to nie zdarza to przy kolejnych istnieje taka możliwość. Przyznam się szczerze, że mam ochotę wypróbować innych kolorów np. Coffee Twist lub Orchidea Flowers.

Używałyście kiedykolwiek cieni Hean? Jakie są Wasze odczucia?