Agata
Manosa

MAC, Mineralize Skinfinish w odcieniu Lust.

2013-07-17 - Agata Herbut
M·A·C kusi rytmem… poddaje się pasji samby odzwierciedlonej w tętniącej zmysłowością kolekcji lśniących kolorów. Tropical Taboo rozgrzewa zmysły, nadaje egzotycznego tonu odcieniami, które odzwierciedlają pragnienia. Jedna uwaga… jeden ruch, jedno zniewalające spojrzenie równa się… uzależnienie… o moim uzależnieniu od rozświetlaczy wspomnę po raz milionowy – uwielbiam!
Dlatego też MAC- owe Mineralize Skinfinishe są jednymi z ulubionych, tworzą śliczną taflę i pięknie współgrają z moją cerą.

Lust to blady róż z perłą żurawiny, jest delikatny i dla jasnej karnacji będzie idealny. Delikatnie zmrożony look, który można intensyfikować lub nakładać na ulubiony róż do policzków. Tworzy bardzo ciekawy efekt, lekko perłowy, odbijający światło. Tak naprawdę można się pokusić o rozświetlanie nim kącika oka, łuku brwiowego. Produkt wielofunkcyjny.
Kilka miesięcy temu pokazywałam Wam Mineralize Skinfinish w odcieniu Soft and Gentle – przepiękne złoto, Lust jest równie piękny i jestem pewna, że podobnie jak Soft and Gentle będzie jednym z moich ulubieńców.Kolekcja Tropical Taboo dostępna jest we wszystkich salonach MAC, cena Mineralize Skinfinish to 115 zł za nigdy nieskończącą się pojemność.