Agata
Manosa

Tajemnicze khaki czyli Le Vernis Nail Colour Mysterious 601 od Chanel.

2013-07-25 - Agata Herbut

Jesienny makijaż marki Chanel to gra pomiędzy złamaną zielenią khaki, a słodyczą i elegancją koralowych odcieni. Superstition de Chanel jest grą o piękny wygląd,
Gabrielle Chanel wierzyła w szczęście, a jej prywatny świat wypełniony był talizmanami, które miały je przynosić. Apartament Mademoiselle w Paryżu udekorowany został wykonanymi z brązu i alabastru statuetkami lwów, snopami kłosów pszenicy, a liczbę 5 ukryto w kryształowym żyrandolu. Z nutką przewrotności, talizmany Gabrielle wkradają się do kolekcji marki Chanel, są obecne w biżuterii, haftach, zdobią guziki.






Na wskroś elegancka, kolekcja makijażu bawi się kolorami, łączy nasycone nuty brązu, beżową szarość oraz khaki z magicznym wymiarem złocistego beżu, intensywnego różu lub paletą bordo, w radosnej zapowiedzi piękna. Dzisiaj chciałabym pokazać Wam Mysterious – lakier do paznokci, który jest połączeniem najmodniejszego khaki z nutą antracytu.




Na zdjęciach możecie zauważyć, że w zależności od światła Mysterious czasami wydaje się być czernią, a czasem głębokim khaki. Jak czuję się w takim odcieniu? Bardzo elegancko! Aplikacja nie stanowi żadnego problemu, emalia wytrzymuje na mojej płytce kilka dni, absolutnie pięknie błyszczy i wydaje się być taflą.




Co sądzicie o najmodniejszym kolorze tej jesieni? Lubicie odcień khaki w lakierach, makiajżu, ubraniach?