Agata
Manosa

Co lubi moja skóra? Część 1: Estee Lauder Perfectly Clean Toning Lotion & Foam Clenaser.

2013-08-22 - Agata Herbut
Co lubi? Lubi być nawilżona, odprężona, rześka i wyglądająca na wypoczętą. Lubi, gdy jej właścicielka ma chwilę czasu by zadbać o nią solidnie. Moja skóra domaga się także codziennego demakijażu i jest to właściwie konieczność, sprawa kluczowa w mojej pielęgnacji. Wiem jak ważne jest pozbycie się resztek makijażu, zanieczyszczeń ze skóry i pozwolenie jej regenerować się podczas snu.
Perfectly Clean Multi-Action Foam Cleanser/Purifying Mask to odświeżająca pianka, która delikatnie, ale głęboko oczyszcza. Kremowa formuła szybko zmienia się w oczyszczającą piankę idealną dla wszystkich typów skóry, w tym dla suchej i wrażliwej także – muszę zaznaczyć, że cera po użyciu jest w bardzo dobrej kondycji i nie jest ściągnięta.
Delikatnie usuwa makijaż i inne zanieczyszczenia, odblokowuje pory oraz daje efekt zdrowej, świeżej i promiennej skóry. Można jej używać na dwa sposoby: rano i wieczorem do codziennego oczyszczania twarzy lub dwa razy w tygodniu jako 3-minutową maseczkę oczyszczającą.

Perfectly Clean Multi-Action Toning Lotion/Refiner to tonik 2 w 1, który jednocześnie odżywia i złuszcza.

Delikatna formuła pasuje idealnie do wszystkich typów skóry. Jako tonik odżywia i balansuje skórę,a jako produkt oczyszczający usuwa suche, matowe skórki. Rozświetla i wygładza skórę, dając jej zdrowy, świeży i promienny wygląd. Przeznaczony jest dla wszystkich cer, ja stosuję rano i wieczorem – chwilę po piance.


Obydwa kosmetyki są piekielnie wydajne, wystarczy ich naprawdę niewielka ilość, aby wykonać rytuał pielęgnacyjny. Jestem pewna, że wystarczą na conajmniej dwa – trzy miesiące, używam ich od około dwóch i zużyłam 2/3. Zauważyłam, że pozostawiają moją cerę w bardzo dobrej kondycji – nie przesuszają, nie ściągają, co w przypadku mojej suchej jest bardzo ważne. Perfectly Clean Multi-Action Foam Cleanser/Purifying Mask kosztuje 115 zł/150 ml natomiast Perfectly Clean Multi-Action Toning Lotion/Refiner – 125pln za 150ml.Jutro postaram się pokazać Wam drugą część aktualnych ulubieńców mojej skóry!