Agata
Manosa

Fuzzy Coat Textured Nail Color Sally Hansen, Fuzz-Sea.

2013-08-16 - Agata Herbut
Fuzzy Coat Textured Nail Color marki Sally Hansen to kolekcja ośmiu lakierów, które właśnie pojawiły się w drogeriach. U mnie możecie zobaczyć Fuzz-Sea (500) czyli bezbarwny lakier z tysiącami malutkich paseczków w odcieniu żółci, turkusu i zieleni. Mimo, że nigdy nie porwały mnie efekty specjalne na paznokciach jak niegdyś sławne pękacze czy kawior bądź futro tak wynalazek Sally Hansen bardzo przypadł mi do gustu.

Na zdjęciach możecie zobaczyć Fuzzy Coat w duecie z białym lakierem (Douglas) – takie połączenie wydawało mi się dość ciekawe. Oczywiście nie będą to ostatnie eksperymenty – zamierzam bawić się i próbować również solo. Tak jak pisałam marka wypuściła aż osiem odcieni (nie wszystkie będą dostępne w Polsce) jeśli macie ochotę zobaczyć jak prezentuje się biało – czarny Fuzzy zapraszam na bloga mojej imienniczki Agaty, która wczoraj pokazała swoje paznokcie ubrane w Tweedy.
Mój manicure to dwie warstwy Fuzzy, tak naprawdę już jedna wygląda bardzo dobrze i ciekawie. Mam ochotę na inne kolory z kolekcji, szczególnie All Yarned Up (200) lub własnie biało czarny Tweedy. Podoba się Wam taki efekt na paznokciach?