Agata
Manosa

Przyszło nowe – w lipcu i w sierpniu.

2013-08-22 - Agata Herbut
Kilka nowych gwiazdek znalazło swój nowy dom – w mojej kosmetyczne. Witam moich nowych przyjaciół gorąco i wylewnie i mam zamiar szybko się z nimi zaprzyjaźnić. Dwa Fuzzy Coaty marki Sally Hansen czyli patyczkowe, kolorowe topy w odcieniu morza oraz tweedu. Róż do policzków The Balm Fratboy to mój pierwszy raz z marką i jestem bardzo ciekawa jak się sprawdzi, kusi mnie oczywiście jeszcze ich osławiony rozświetlacz. Paleta cieni do powiek Sephora w ślicznym opakowaniu imitującym portfel/kopertówkę (mają brokat!).
Odżywka Microcel2000 znowu pomaga ratować rozdwojone paznokcie, a złoty peeling od Collistar ma zadbać o moje ciało, nigdy wcześniej nie stosowałam tego produktu, a od wielu z Was słyszałam, że jest naprawdę wart uwagi. Dwa pędzelki Eco Tools zasilą moją kolekcję przyborów do makijażu – gąbeczka w takim wydaniu to dla mnie zupełna nowość.
Biały matujący puder sypki Inglot oraz zoom na lakierowe zdobycze Sally Hansen. Używałyście któregoś z pokazanych produktów? Co o nim sądzicie i co Wam przybyło nowego w wakacje?