Agata
Manosa

Sally Hansen Mauve Along 374 – ponadczasowa elegancja.

2013-08-30 - Agata Herbut

Dzisiejszy manicure to propozycja bardzo elegancka i ponadczasowa. Delikatna i pasująca właściwie do wszystkiego – rozbielone kakao, może kawa z mlekiem choć w zależności od światła ja widzę w nim także odrobinę fioletu.
Mauve Along z serii Complete Salon Manicure rozprowadza się bezproblemowo za sprawą dość dużego pędzelka, dwie warstwy wystarczą do płenego krycia.


Mam wrażenie, że dzięki delikatności tego odcienia oraz trwałości lakieru doskonale sprawdzi się jako rozwiązanie dla tych z Was, które malują rzadko paznokcie i muszą mieć np. w pracy prawie niewidoczny manicure. Mauve Along kojarzy mi się już z jesienią i jestem pewna, że fajnie będzie komponował się z wszelkimi wełnianymi swetrami. Jestem pewna, że pięknie wyglądałby na długich paznokciach (oczywiście sprawdziłam to w grafikach google), moja płytka jest jeszcze w fazie regeneracji, a skórki próbuję nawilżać olejkami więc może i ja za jakiś czas wyhoduję jakieś szpony…
Lubicie takie kremowe, lekko mleczne lakiery do paznokci? Przy bardzo bladej skórze pewnie wyglądałby mniej atrakcyjnie, ja dłonie mam odrobinę opalone więc czuję się w nim całkiem dobrze.