Agata
Manosa

Shopping Queen Anny w duecie z Mirror Shine, Layla – wieczorowo!

2013-08-21 - Agata HerbutDuet dość imprezowy, wieczorowy i lekko zadziorny. Błyszcząca czerń Anny (Shopping Queen) i moja ukochana srebrna Layla to połączenie umilające mi wieczór urodzinowy znajomego. Tak, i wieczór i manicure był wyjątkowy! Obydwa lakiery są w każdym calu doskonałe – szybko schną, pięknie odbijają światło, a na paznokciach wytrzymują kilka dni.
O mojej Layli pisałam Wam już jakiś czas temu, pokazywałam zdjęcia i zachwycałam się. Moje uwielbienie do lustrzanego, srebrnego efektu nie zmalało i jestem nadal pod wrażeniem. Mirror Shine najlepiej wygląda na super zadbanych paznokciach (tak, moje są nadal w fazie odrastania), a w połączeniu z inną emalią wygląda naprawdę ciekawie. Jedyne skojarzenie jakie przychodzi mi do głowy patrząc na ten lakier to impreza (może to znak, że czegoś mi brakuje?).

Mimo, że nie przepadam za czernią (bardzo rzadko ją można zobaczyć na moich paznokciach) to propozycja marki Anny podoba mi się zdecydowanie. Może to przez jej metaliczność i obecność srebra, którego tak ostatnio pożądam?