Agata
Manosa

Yves Saint Laurent, Arty po raz kolejny.

2013-08-02 - Agata Herbut

Pamiętacie paletkę Arty marki Yves Saint Laurent, którą pokazywałam Wam kilka dni temu? Obiecałam więcej zdjęć więc oto jestem – ja i moje oko!
City Drive to jesienna propozycja marki Yves Saint Laurent – kolekcja jest silna i wyrazista, bawi się kolorami czerpiąc inspiracje z energii miasta. Odważnie zmienia wizerunek w dzień i w nocy – delikatne kolory zmieniają się wieczorem w wyraziste, przyciągające. Paleta Arty zawiera cztery przepiękne kolory: limonkową zieleń, głęboki granat, szarość oraz srebro.

Ja wybrałam granat i srebro, zieleń musi jeszcze chwilę poczekać, a ja przekonać się do limonkowego odcienia. Cienie są dobrze napigmentowane, bardzo trwałe (wytrzymały cały dzień, a biorąc pod uwagę temperaturę na dworze wynik jest świetny). Dużą zaletą palety jest fakt iż tak naprawdę może sprawdzić się w przypadku makijażu dziennego i bardzo delikatnego podkreślenia oka (srebro) lub wieczorowego, gdzie możemy kolorystycznie wyżyć się i zaserwować look granatowy lub połączyć go z zielenią. Mam ochotę spróbować drugiej wersji kolorystycznej, która jest bardziej spokojna – w brązach czuję się naprawdę dobrze. Jeśli chodzi o tusz – moje rzęsy ubrane są w Diorshow Iconic Overcurl Mascara marki Dior w kolorze czanym.