Agata
Manosa

Ciate, Feathered Manicure.

2013-09-29 - Agata Herbut

Przez weekend w warszawskiej Arkadii trwa Sephora Trend Report czyli pokaz jesiennych trendów makijażu, profesjonalne konsultacje najlepszych marek kosmetycznych oraz teatr zapachów. Ja dzisiaj skorzystałam z manicure marki Ciate i to moje paznokcie chciałabym Wam pokazać.
Nigdy wcześniej nie decydowałam się na tworzenie wzorków na płytce i nie wybierałam takiej opcji podczas zabiegów – dzisiaj jednak w związku z tym, że marka Ciate jest znana z swoich innowacyjnych pomysłów – wybrałam Feathered Manicure (do wyboru był także manicure jeansowy). Ok, od razu przyznam się, że gdy usłyszałam jakie manicure są wykonywane miałam ochotę zrezygnować, uwierzcie mi, że nie ciągnie mnie zbyt do udziwnień paznokciowych. Byłam jednak już zapisana, nie chciałam wprowadzać zamieszania i… oto i on! Mój piórkowy manicure.


Razem z Wiolą, która wykonuje manicure w Sephorze zdecydowałyśmy, że piórka zostaną przyklejone tylko na dwa paznokcie, mi oczywiście ten pomysł bardzo się spodobał. Jak wygląda taki zabieg? Najpierw paznokcie pokrywane są białym lakierem, a następnie zostaje przyklejone pióro, po chwili jest przycinane odpowiednio do kształtu i długości paznokci. Po chwili całość zostaje potraktowana utwardzaczem. To wszystko! Efekt możecie zobaczyć poniżej.

Moim zdaniem piórka wyglądają jak zdobienia i trzeba naprawdę się mocno przyjrzeć, aby zauważyć, że są nimi faktycznie. Bardzo fajnie prezentuje się na paznokciach i mam wrażenie, że ograniczenie się tylko do jednego paluszka u dłoni było dobrym pomysłem.
Podoba Wam się taki manicure? Inną wersję kolorystyczną wybrała Belitkaa, która także była na STR – mam nadzieję, że pokaże swój manicure na blogu, abyście mogły zobaczyć bardziej kolorową opcję.