Agata
Manosa

Essie Twin Sweater Set czyli krwista czerwień.

2013-09-18 - Agata Herbut

O tak, jest dość krwista i przyciągająca wzrok. Soczysta, napigmentowana, tworząca piękną taflę. Nie ma w sobie żadnych drobinek więc jest czerwienią w najczystszej postaci – oto Twin Sweater Set.
Lakier pochodzi z aktualnej, jesiennej kolekcji marki Essie, kilka dni temu pokazywałam Wam Cashmere Bathrobe , który także jest częścią kolekcji (śliczna, flanelowa szarość z drobinkami). Całą kolekcję możecie zobaczyć tutaj.


Niezwykle elegancka i seksowna – zgadzam się w stu procentach z opinią, że czerwone paznokcie są absolutnie pociągające i zmysłowe! Nie wiem tylko dlaczego ja tak rzadko korzystam z dobroci i działania tego koloru? Na zdjęciach możecie zobaczyć jak piękną, lśniącą taflę tworzy Twin Sweater Set – swoje paznokcie pomalowałam dwiema warstwami, wystarczą one do dokładnego i pełnego pokrycia płytki. Trwałość? U mnie cztery bardzo intensywne dni, bez żadnego top coata.

Jesienna kolekcja Essie jest dostępna w dwóch wariantach: wersji masowej (35 zł) oraz profesjonalnej, dostępnej tylko w salonach kosmetycznych (45 – 49 zł).