Agata
Manosa

Honeymania! Masło do ciała o zapachu miodu, The Body Shop.

2013-09-03 - Agata HerbutZ kim kojarzy mi się zapach miodu? Z panią od polskiego, a gdy dodam do tego jeszcze mleko (to połączenie jeszcze się zdarza i znam jego wiekie fanki!) to romantyczna pani czytająca wiersze w blasku kominka, otulona kocem i chodząca na co dzień w maxi spódnicach w kolorach Ziemi. Pół życia śmiałam się z mojej siostry, że jest właśnie taka miodowo-mleczna, co oznaczało iż jest zwyczajnie trochę ciapą.
I jeśli myślicie, że mdły, miodowy aromat znajdziecie w nowej linii The Body Shop to mylicie się i ja się myliłam także, na szczęście. TBS stanęło na wysokości zadania i dzięki pozyskaniu miodu z egzotycznych kwiatów rosnących w etiopskich lasach deszczowych udało się stworzyć przepyszną kompozycję w której wyczuwam dużo soczystości kwiatów pomarańczy!
Taki miód to ja lubię i mogę się nim smarować na okrągło. I uwierzcie mi gdyby było inaczej nawet nie posmarowałabym takim kremem rąk.Miód, który zostaje pozyskiwany w ramach
programu Wspólnoty Uczciwego Handlu, pochodzi
z etiopskich lasów deszczowych. Jest on ręcznie
zbierany wyłącznie z dojrzałych plastrów miodu, co
gwarantuje wysoką jakość i właściwości odżywcze. Masełko do ciała ma zapewnić dwudziestocztero godzinną, solidną dawkę nawilżenia.
Obietnica producenta jest spełniona – po użyciu skóra jest gładka, napięta, nawilżona i przepięknie pachnie. Co najważniejsze – specyfik wchłania się bardzo szybko i nie pozostawia lepkiej, wyczuwalnej warstwy, której osobiście nie znoszę. Parę dni temu pokazywałam Wam, że używam także masła TBS w wersji shea, wcześniej do ostatniej kropli wyczyściłam opakowanie Moringa – i tak kolejny raz powtórzę: lubię Wasze masła, TBS. Nie ma w tym wyznaniu jakiegoś spisku (50 ml opakowanie Honeymanii dostałam w ramach promocji marki), te produkty są po prostu dobre dla mojej skóry i porządnie ją nawilżają.
Czy polecam? Tak jeśli lubicie pielęgnować swoje ciało masełkami i nie lubicie zapachu prawdziwego miodu – aromat Honeymanii Was zaskoczy!